2019 Lapkričio 14 d. 23:25:47

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Stalo teniso komandinis porų turnyras ,,Dvi raketės“

                      Smalininkų TVM mažojoje salėje sausio 30 dieną vyko viduržiemio stalo teniso žaidynės, kuriose dalyvavo specialiosios mokyklos mokiniai, Smalininkų L.Meškaitytės ir Viešvilės pagrindinių mokyklų stalo tenisininkai, kurie lanko užsiėmimus stalo teniso klube ,,Pirmasis setas“. Tradicinės žaidynės kasmet paįvairinamos naujovėmis – šiemet vyko komandomis, kurias sudarė vienas specialiosios mokyklos moksleivis ir vienas pagrindinės mokyklos moksleivis. Toks komandinis sąstatas skatina tarpmokyklinį bendradarbiavimą ir specialiųjų poreikių vaikų integraciją į visuomenę.

                      Komandos rungtyniavo penkiuose etapuose, kuriuos sudarė estafetės, oro teniso, taikliosios rankos, roboto liūto ir stalo teniso žaidynės. Visos rungtys vyko bendradarbiaujant porininkams ir bendrai renkant taškus. Estafetėse pačios greičiausios buvo ,,Gražuolytės“ – Rima Petkūnaitė ir Meda Kvietkutė; oro tenise daugiausia kartų kamuoliuką atmušė ,,Laukinės katės“ – Viktorija Petkūnaitė ir Viltė Kazlauskaitė; su robotu kautis geriausia sekėsi ,,Skrajūnams“ – Dovydui Krasauskui ir Pauliui Kolyčiui; taikliausios rankos buvo ,,Rakečių“ komandos žaidėjų – Vyganto Jaso ir Povilo Pauliko; kamuolį ant stalo geriausia suvaldė ,,Konfu“ komanda – Kęstutis Navickas ir Alanas Margelis. Visas rungtis įveikti ir vienodą taškų skaičių surinkti pavyko ,,Dronų“ bei ,,Bosų“ komandoms – Gintarui Mėčiui, Pauliui Margeliui, Gyčiui Kontrimui ir Arminui Naujokui.

                      Taikant olimpinį taškų skaičiavimo būdą, pirmąją vietą žaidynėse laimėjo ,,Skrajūnų“ komanda. Tačiau šiose varžybose nors nugalėtojas ir vienas, bet laimėtojai yra visi – tai stalo teniso užsiėmimus lankantys Smalininkų ir Viešvilės mokyklų moksleiviai, kuriuos suvienija žalias stalas ir dvi raketės.

Varžybų organizatoriai Jolita ir Arūnas Štrimai

Nuotraukos

Video

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

ŠMM

Perspėjimo sistema