2019 Gegužės 22 d. 22:36:54

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Darželyje vyko priešmokyklinukų išleistuvių šventė
„Lik sveikas, darželi“
Jau išeiname visi.
Vasarėlė šaukia.
Greit skambutis nuaidės.
Mokyklėlė laukia.

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turėjo atsisveikinti su darželiu. Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimetesniam žingsniui, t.y. yra nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.
Šventiškai papuošta priešmokyklinė ugdymo grupė, paskutinį kartą vaikus ir tėvelius pakvietė į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Vaikai paruošė programėlę, kurios metu, atsiskleidė visos ugdytos kompetencijos.
Šventės metu vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus, tėveliai vaidino „Ropę“. Vaikai padėkojo buvusioms auklėtojoms, kurias tikrai prisimins. Juk auklėtojos jais rūpinosi nuo mažiukų, daug ko išmokė. Ne tik piešti, žaisti, vaidinti, pažinti pasaulį…. taip pat ir paprasčiausių, bet labai svarbių dalykų gyvenime: kaip nusivalyti nosį, užsimauti kojines, pravirkus - nusiraminti, kaip elgtis tam tikrose situacijose ir dar daug, daug svarbių dalykų, kurie vaikams pravers einant gyvenimo keliu. Skambant lopšinei, paskutinį kartą buvo pasekta pasaka. Prisiminimui, darželio kieme, tėveliai pasodino agrastą. Vaikams įteikti diplomai, darbeliai, prisiminimo dovanos.
Šventės metu netrūko gerų emocijų, džiaugsmo, apsikabinimų, brangių žodžių, ašarų, gražių prisiminimų.
Palinkėjome, kad spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigtų ilgai ilgai…

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

 

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

ŠMM

Perspėjimo sistema