2018 Birželio 23 d. 03:45:22

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Priešmokyklinukai buvo apdovanoti Nacionaliniu kokybės ženkleliu, už įvykdytą  „eTwinning“  Tarptautinį projektą „Tegul prasideda žaidimai“

Tarptautinis projektas buvo vykdomas nuo 2016.11.30d. iki 2017-06-01d. Vaikai iš 17 pasaulio šalių, visoje Europoje žaidė tradicinius žaidimus savo šalyse. Kiekvienas partneris keitėsi informacija, nuotraukomis ir vaizdo įrašais savo žaidimų, visi taip pat bandė žaisti kitų šalių žaidimus.

Vaikai turėjo galimybę bendrauti su kitomis pasaulio šalimis, ten gyvenančiais vaikais. Matyti jų nuveiktą veiklą, parodyti savo veiklą kitoms šalims.

2017 m. rugpjūčio 23-25 d. Vilniuje, vyko „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai ir mokymai „Inkliuzinis ugdymas – mokykla visiems“. Įvertintus mokytojus, vykdžiusius „eTwinning“ projektus 2016-2017 mokslo metais, buvo apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais. Labai džiugu, kad ir mūsų mokyklos vardas nuskambėjo šio renginio metu. Už sėkmingai įgyvendintą Tarptautinį projektą, priešmokyklinei „Ežiukų“ grupei, buvo įteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis.

Seminaro metu sutikau patyrusius „eTwinning“ projektų vykdytojus su kuriais turėjau galimybę užmegzti kontaktus būsimiems projektams. Išgirdau Nacionaliniais kokybės ženkleliais apdovanotų projektų vykdytojų gerąją patirtį, pasidalinau savo patirtimi. Praktiškai išbandžiau mobiliesiems įrenginiams skirtas edukacines programėles. Komandoje mokiausi planuoti projekto veiklas, jų įgyvendinimo procesą.

Šis apdovanojimas labai svarbus ir brangus. Dar kartą tariu AČIŪ savo buvusiems priešmokyklinukams, kurie projekto metu buvo nuostabūs, noriai dalyvavo projekte. Apdovanojimo ėjau pasiimti su vaikų nupiešta suknele. Tai buvo dar vienas siurprizas visiems susirinkusiems. Juk yra sakoma: „Kai viską darai iš širdies, tai ir dirbti nereikia“.

Visus žaidimus galite pamatyti:

https://www.youtube.com/channel/UCzsnBG0WVFmdc2-rb9l7djw

Nuotraukos

Priešmokyklinės ugdymo grupės pedagogė Žaneta Gribauskienė

Dabar naršo

Dabar svetainėje 75 svečiai (-ių) ir narių nėra

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

ŠMM

Perspėjimo sistema