2018 Rugsėjo 25 d. 12:13:57

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Priešmokyklinė grupė vykdė tarptautinius eTwinning projektus

Etwining

Pirmiausia noriu priminti, kad šiemet priešmokyklinė grupė dalyvavo dviejuose eTwinning tarptautiniuose projektuose: „Tegul saulė Lietuvoj, tamsumas prašalina“ ir „Keliaujantis meškiukas“.

Norime pasidžiaugti, kad tarptautinis projektas „Tegul saulė Lietuvoj, tamsumas prašalina“, buvo apdovanotas Nacionaliniu Kokybės Ženkleliu.

Sėkmingiausia, tai, kad vaikai išmoko giedoti Lietuvos himną, artimiau susipažino su Lietuva, jos simboliais, suprato, kokia brangi mums Tėvynė. Vaikai geba kūrybingai, laisvai, išradingai veikti, pasitikėti savimi, dar labiau mylėti tėvynę.

Tarptautinis projektas „Keliaujantis meškiukas“. Šiame projekte dalyvavome 4 šalys: Ispanija, Italija, Lenkija ir Lietuva. Per visus metus vyko įvairi veikla, taip pat vaizdo konferencijos, kuriose vaikai galėjo susitikti su savo partneriais, juos pamatyti, išgirsti.

Projektas vaikams tai turėjo didelį teigiamą poveikį. Vaikai pristatė savo šalį, mokyklą kitoms pasaulio šalims. Taip pat susipažino su kitomis pasaulio šalimis (Italija, Ispanija, Lenkija), jų tradicijomis, maistu, gyvenimu ir kt.

Šis projektas „užkrėtė“ visa mūsų mokyklą. Jeigu ateidavo paštininkė, tai visi klausdavo: ar vėl meškiukas atvyko? Visi žinojo meškiukų vardus.. Su jais buvo džiaugiamasi, kaip su gyvais meškiukas. Kartais, net patys nustebdavome, kokie jie mums svarbūs ir mes, suaugusieji, pavirsdavome vaikais.

Šio projekto metu, sėkmingiausia tai, kad vaikai suprato, kaip svarbu yra mylėti, pajusti švelnumą, būti kažkam reikalingu, kažką pamilti, atsisveikinti, išlydėti, laukti, pasiilgti, sutikti... Meškiukai buvo labai skirtingi, taip kaip mes – žmonės. Vaikai išmoko nesityčioti iš draugo, nesijuokti iš jo nesėkmių, priimti jį tokį, koks jis yra. Tai labai SVARBU ! Juk visai nesvarbu, kaip tu atrodai, kur gyveni, bet tu esi toks vienintelis ir nepakartojamas J .

Visus projektus galite pamatyti: https://www.youtube.com/results?search_query=%C5%BEaneta+gribauskien%C4%97

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=2EPG0HH1cUA

https://www.youtube.com/watch?v=g_7bzT6srAs

Projektų vykdytoja: priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

Dabar naršo

Dabar svetainėje 27 svečiai (-ių) ir narių nėra

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

ŠMM

Perspėjimo sistema