2018 Kovo 22 d. 08:13:20

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Naujienos iš priešmokyklinės ugdymo grupės, kurie dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose

Priešmokyklinėje grupėje, vykdomas tarptautinis eTwinning projektas „Keliaujantis meškiukas“. Pas mus svečiavosi meškiukas Nini iš Italijos. Jo svečiavimosi metu daug kalbėjome apie aprangą, spalvas ir žaislus. Gaminome Valentino atvirutes Ispanijos vaikams. Taip pat pasaulio šalis, supažindinome su tradiciniais Lietuvių patiekalais. Vienas iš jų - žagarėliai. Vaikai patys juos gamino. Minkė tešlą, kočiojo ir t.t. Plačiau galite pamatyti šiame video:

https://www.youtube.com/watch?v=f0Dj3HuzVtw

Vaikai atsisveikino su Italijos meškiuku Nini. Šis meškiukas tapo geru vaikų draugu. Daug laiko praleido su juo: žaidė, mokinosi, miegojo. Dabar jis iškeliavo į Ispaniją. Dabar vaikai laukia atvykstant Lenkijos meškiuko Edi.

 Taip pat vaikai dalyvauja ir kitame eTwinning projekte „Tegul saulė Lietuvoj tamsumas prašalina…“. Vaikai gamino saules. Projekte dalyvavo 10 šalių. Buvo atsiųsti 44 darbai. Jie buvo be galo gražūs, originalūs ir pagaminti su meile, tačiau konkursas lieka konkursu – jame turi būti nugalėtojai ir pralaimėjusieji. Vertinimo komisijai (kurią sudarė Klaipėdos Litorinos mokyklos nariai), reikėjo išrinkti vienuolika saulių, kurios pateko į baigiamąjį tarptautinio eTwinning projekto „Tegul saulė Lietuvoj tamsumas prašalina…“ darbą – 2019 metų kalendorių. Dvyliktąją saulutę išrinko socialinio tinklapio Facebook lankytojai. Labai džiugu, kad mūsų vaikų pagaminta saulė laimėjo ir papuoš šventinį 2019 metų kalendorių.

Tai ne vienintelės dovanos švenčiančiai Lietuvai. eTwinning projekto dalyviai ilgiausių metų mūsų šaliai palinkėjo sugiedodami Tautišką giesmę.

Plačiau apie projektą galite pamatyti šiuose tinklapiuose:

https://www.youtube.com/watch?v=tBCr4UNB6-Y

https://korsigita.wordpress.com/2018/02/15/birthday-gift-for-lithuania-gimtadienio-dovana-lietuvai/

Laukite tęsinio…..

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

Dabar naršo

Dabar svetainėje 12 svečiai (-ių) ir narių nėra

ES Struktūrinė parama

ŠMM

Perspėjimo sistema