2019 Gegužės 22 d. 21:57:24

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

DARŽELIS PRADĖJO VYKDYTI

SVEIKOS MITYBOS IR FIZINIO AKTYVUMO VEIKLŲ PROGRAMĄ

„SVEIKATIADA“

sveikatiada

Lietuvos vaikų sveikata pastaruoju metu kelia didelį susirūpinimą. Atlikti tyrimai rodo, kad dauguma mokyklinio amžiaus vaikų skundžiasi prasta fizine savijauta bei įvairiais sveikatos sutrikimais, kylančiais dėl nesubalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo stokos. Harmoningą vaiko fizinį augimą ir protinį brendimą didele dalimi lemia sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais grįstą kultūra. Ją ypač svarbu kurti ir plėtoti mokymo įstaigose, kuriose moksleiviai praleidžia didelę laiko dalį bei mokosi gyvenimiškų įgūdžių. „Sveikatiada“ - tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa. Veiklose dalyvauja ne vien vaikai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai ir tėvai.

Programos tikslas: suteikti vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuoti vaikams įdomius ir patrauklius renginius, kurių metu vaikai plės savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse.

                      Labai džiugu, kad darželis turi galimybę prisijungti prie šios programos, kuri vyks visus mokslo metus.

                      Jau įgyvendiname „Mankštiadą“, kurios metu vaikai mankštinasi, daro rytinę mankštą. Pasikvietėme į svečius ir kitų klasių mokinius, tėvelius. Visi linksmai ir sportiškai nusiteikę, pradedame dieną J.  Laukite tęsinio…..

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

ŠMM

Perspėjimo sistema