2019 Gegužės 22 d. 22:46:02

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Mūsų mokykla dalyvavo „Projektų mugėje 2019“

2019 vasario 19 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2019“. Mugės tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje buvo pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai, tarptautiniai projektai.

Mugės lankytojai galėjo ne tik laisvai keliauti po Mugę ir bendrauti su projektų rengėjais, bet ir sudalyvauti mini mokymuose bei kūrybinėse dirbtuvėse mokytojams, mokiniams.

Šiųmetinėje „Projektų mugėje“ vyko ir  mokinių konferencija. Tai puiki erdvė pasidalinti bei daugiau sužinoti apie įvairią projektinę veiklą, galimybes, patirtį bei pasisemti minčių ateities veikloms vykdyti.

Mūsų mokyklos, priešmokyklinės ugdymo grupės mokytoja Žaneta Gribauskienė, pristatytė sėkmingai įgyvendintą tarptautinį eTwinning projektą  „Angelas atneša Kalėdų sveikinimą“ ir savo patirtimi pasidalino su ikimokyklinių įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų, neformaliojo švietimo įstaigų bendruomenių nariais. 

Mugę organizavo VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija bei Švietimo mainų paramos fondas. Tariame Jiems NUOŠIRDŲ AČIŪ !!!

Akimirkos iš renginio https://drive.google.com/open…

Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

ŠMM

Perspėjimo sistema