2021 Gruodžio 4 d. 03:59:07

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Kvietimas į kadetų stovyklą

Spalio 18d. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto Smalininkų kultūros centre vyko mūsų mokyklos bendruomenės susitikimas su Karinių oro pajėgų ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus atstovais, kur buvo pristatyta šios mokyklos vizija, misija, mokyklos vystymo planas, mokyklos dienotvarkė, neformaliojo ugdymo užsiėmimai – gairės mūsų mokykloje numatytai kadetų mokyklai kurti.

Spalio 29-31 dienomis mūsų mokyklos 10 mokinių yra pakviesti dalyvauti Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus organizuojamoje stovykloje, kurioje be karybos pratybų bus ekskursija po Kauno fortus, savo jėgas išbandys komandiniame sportiniame žaidime dažasvydyje. Karinių oro pajėgų dovana mūsų moksleiviams – tam tinkama apranga. 

Administracijos informacija

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai