2022 Sausio 20 d. 00:09:04

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

1-4 klasių mokinių šventinis laikotarpis

Prieškalėdinis laikotarpis mokykloje visada kupinas laukimo, įvairiausių darbų ir naujų įspūdžių. Kalėdinę nuotaiką vaikai pajuto jau gruodžio pradžioje piešdami, gamindami kalėdinius darbelius, puošdami savo klases. Savo puikiais darbeliais mokiniai ne tik papuošė mokyklą, bet ir dalyvavo respublikinėje virtualioje parodoje ,,Puošiamės Kalėdoms“.

Dalyvaudami skaitymo raštingumo skatinimo projekte ,,Mano pasaka kvepia Kalėdų egle“, klausėsi sekamų pasakų bibliotekoje, rašė rašinius. Kiekvienas turėjo galimybę pasigaminti sau po kalėdinį žaisliuką iš modelino.

Gruodžio 23 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis vyko į Jurbarko krašto muziejų, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Viduramžiai prie Nemuno“. Užsiėmimai vyko Jurbarko krašto muziejaus „Viduramžių kovų su kryžiuočiais panemunių medinėse pilyse“ ekspozicijoje ir edukaciniame kambaryje, kuriame yra medinės pilies maketas. Teorinėje dalyje mokiniai žiūrėjo animacinį filmą, susipažino su viduramžių kovų su kryžiuočiais istorija Jurbarke, riterių amunicija, ginklais, vėliavomis. Praktinėje dalyje vaikams buvo suteikta galimybė užsidėti riterių šalmus, paimti ginklus, imituoti riterių kautynes. Mokiniai gėrėjosi dvaro kieme pastatyta pagrindine miesto egle, kalėdiniais papuošimais.

Užbaigus svarbiausius besibaigiančių metų darbus, mokytojos pasiūlė vaikams labai tinkamai juos apmąstyti, įsivertinti, pasvarstyti apie ateinančių metų planus, pagalvoti, ką reikėtų patobulinti, ką puoselėti, o ko atsisakyti.

Gražiai atsisveikinę, išskubėjome laukti gražiausių metų švenčių.

Mokytoja V. Radvilaitė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai