2023 Rugsėjo 23 d. 08:37:06

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

DŽIAUGIAMĖS MOKINIŲ PASIEKIMAIS

Respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Vaiko poreikių piramidė: vakar, šiandien ir rytoj“ dalyvavo moksleiviai iš Jurbarko, Kelmės, Raseinių, Skuodo rajonų ugdymo įstaigų. Šiame konkurse dalyvavo 4 mūsų mokyklos moksleivės. Aštuntos klasės mokinės Patricija Babiliūtė, Ema Kazikaitytė, Augustė Radzevičiūtė sukūrė eilėraščių ciklą „Piramidės viršūnėje“. Patricija su eilėraščiu „Nerimo daug“ konkurse užėmė I vietą. Mokines konsultavo ir darbus konkursui pristatė klasės auklėtoja Jolita Štrimienė. Kūrybinį darbą “Vakar, šiandien ir rytoj” konkursui paruošė Justė Paliakaitė, kurios darbas konkurse įvertintas I vieta. Jos konsultante buvo psichologė Vaida Beinarienė. Mokiniai, užėmę prizines vietas, bus kviečiami skaityti savo pranešimus respublikinėje konferencijoje „Mokykla ir vaiko gerovė“, kuri vyks gruodžio 16 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojas Patriciją ir Justę, linkėdami sėkmės tolimesnėse kūrybinėse veiklose.

Lapkričio 20 d. Kario kelio dziudo turnyre Kaune savo jėgas išbandė mūsų mokyklos jaunieji dziudo kovotojai, vadovaujami trenerio Viliaus Paukščio. Pirmąją vietą savo amžiaus grupėje iškovojo Artur Patlatiuk, antrąją vietą – Vainius Gribauskas. Aukštą įvertinimą – trečią vietą iškovojo Lėja Babiliūtė, Neila Šneiderytė. Savo sportinę veiklą šie mokiniai pradėjo neseniai. Dar daug pergalių jų laukia ateityje. Sporte reikia kantrybės, nes greitų rezultatų „čia ir dabar“ sunku tikėtis iš karto. Linkime visiems sėkmės.

Pavaduotoja ugdymui Vida Reinolcaitė

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai