2022 Rugpjūčio 20 d. 06:09:07

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Priešmokyklinukai dalyvavo tarptautiniuose „eTwinning“ projektuose

 

Tarptautinis projektas „Šokis – Jibidi“. Tikslas - suteikti daug gerų emocijų, lavinti atmintį, judesį, kultūrą, lankstumą, fiziškai sustiprinti žmogų. Ugdyti valią, gerinti sveikatą ir nuotaiką.

Šis projektas sulaukė didelio susidomėjimo. Prie jo prisijungė partneriai iš Turkijos, Armėnijos, Graikijos, Kipro, Maldovos, Rumunijos ir Lietuvos. Projekto metu visi projekto partneriai paminėjo pasaulinę Dauno sindromo dieną – šokome su skirtingomis kojinėmis. Taip pat paminėjo pasaulinę Autizmo supratimo dieną. Tą dieną šokome su mėlynomis kojinėmis. Programinės įrangos Zoom pagalba šokome bendrą šokį. Džiugu, kad tėveliai prisijungė prie šio projekto ir kartu su vaikais šoko šį šokį. Tai projektas, kuris į mūsų širdis įnešė tolerancijos kitiems žmonėms.

Tarptautinis projektas „Žaidimai su parašiutu“. Tikslas - atlikdami įvairius pratimus su parašiutu, vaikai tarsi žaidžia su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Prie šio projekto prisijungė partneriai iš Graikijos, Slovakijos ir Lietuvos. Projekto metu žaidėme įvairius žaidimus su parašiutu, dalinomis akimirkomis, video su projekto partneriais. Žaidėme vieni kitų žaidimus. Gaminome parašiutus iš antrinių žaliavų, kartu kalbėjomės apie tai, kad mūsų mokykla turi didelį siekį tapti Oro kadetų mokykla .

Projekto metu turėjome galimybę bendrauti su mūsų šalies ir kitų pasaulio šalių mokyklų vaikais ir mokytojais. Buvo puiku matyti jų atliktą veiklą, parodyti savo sukurtus darbelius kitoms šalims.

Abiejų projektų idėja man gimė spontaniškai. Juos pradėjus įgyvendinti, dar kartą įsitikinau, kad viskas, kas daroma iš širdies, vyksta lengvai, tarsi parašiutas skriedamas žemyn šoka su vėju.

Projekto akimirkas galite pažiūrėti mokyklos tinklapyje: https://www.lidijam.lt/

Ir eTwinning platformoje:

https://twinspace.etwinning.net/239529/home

https://twinspace.etwinning.net/239529/pages/page/2198370

https://twinspace.etwinning.net/211405

https://twinspace.etwinning.net/211405/pages/page/1904572

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Žaneta Gribauskienė

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai