2023 Rugsėjo 23 d. 07:33:23

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

GEGUŽĖ- SVEIKATINIMO MĖNUO

Gegužės mėnesį vyko pradinių 1-4 klasių mokinių mokyklinis projektas ,,Sportuok ir būk sveikas‘‘.

                       Sveikatos stiprinimas yra nenutrūkstamas procesas. Investicijos į šią sritį neduoda greito efekto, tačiau skatina asmeninį tobulėjimą, padeda ugdyti demokratinę visuomenę, gebančią realizuoti savo galimybes ir taip gerinti gyvenimo kokybę. Vaikų sveikatos stiprinimas – daugiaaspektė veikla, apimanti kompleksą priemonių, tokių kaip sveikatos ugdymas, sveikatos priežiūra, palankios sveikatai psichosocialinės ir fizinės aplinkos kūrimas.

Visą gegužės mėnesį buvo vykdoma projektinė veikla. Į dalykų pamokas integruojamos temos, susijusios su sporto ir sveikatos klausimais. Per klasės valandėles buvo kalbama apie sveikatos stiprinimą ir sportinio aktyvumo naudą. Mokiniai piešė, rašė, rinko informaciją apie sveiką mitybą. Ugdytiniai suvokė, kad  fizinis aktyvumas  gerina ištvermę, skatina smegenų vystymąsi, gerina imuninės sistemos tonusą ir sustiprina raumenis. Reguliariai sportuodami  mažiau serga, geriau valgo ir miega, tampa  stipresni, greitesni ir stabilesni.

                      Gegužės 26 dieną įvyko projektinės veiklos paskutinis etapas. Visi pradinių klasių mokiniai stadione rungtyniavo estafetėse, bėgime, virvės traukime, žaidė judriuosius žaidimus.

Šis projektas praplėtė mokinių žinias apie fizinį aktyvumą ir jo naudą.

Pradinių klasių mokytoja V. Pinaitienė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai