2023 Birželio 3 d. 20:52:01

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Viktorina ,,Sveikinimas Lietuvai“

                      Kovo 9 dieną mokykloje vyko 6-8 klasių mokiniams skirta viktorina Kovo 11-tai paminėti ,,Sveikinimas Lietuvai“, kurią iniciavo 8 klasės mokiniai. Žiūrėjome trumpą, 7 minučių filmuką https://www.youtube.com/watch?v=CJ6HoDtQ-aE (labai rekomenduoju) ir mišriomis komandomis atsakinėjome į virtualaus testo klausimus – galite pažaisti savo šeimose: https://quizizz.com/join?gc=22617879

                      Kiekviena klasė turėjo paruošusi po du savo sugalvotus klausimus, kuriuos pateikė ir komentavo, įvertindami atsakymus. Klasių vadovės Irina Pukienėnė ir Milda Liuokaitėne skaičiavo taškus ir skelbė rezultatus. Daugiausia taškų surinko Arijaus Lužecko (6 kl.), Mato Jasaičio (7 kl.) ir Patricijos Babiliūtės komanda (8 kl.), antroje vietoje Enriko Butkaus (6 kl.), Luknės Kuniauskaitės (5 kl.) ir Emos Kazikaitytės (8 kl.) komanda, o treti - Emilija Rimkutė (8 kl.), Augustė Radzevičiūtė (8 kl.) ir Gintaras Bertašiaus (6 kl.).

                      Ačiū visiems 6-8 klasių dalyviams už skambius sveikinimo šūkius Lietuvai, geras žinias ir draugišką darbą komandose! Smagios gimtadienio šventės Kovo 11-tą!

8 klasės vadovė Jolita Štrimienė

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai