2024 Liepos 15 d. 01:16:33

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

 

PLAUKIMO PAMOKOS TAURAGĖS BASEINE

   1-4 klasių mokiniams fizinio ugdymo pamokos vyko Tauragės baseine. Vaikai mokėsi atsargiai elgtis vandenyje ir prie vandens, gerino fizinę formą, įgijo naujų įgūdžių ir technikų. Plaukimas ir kiti pratimai vandenyje stiprina raumenis, gerina ištvermę ir širdies darbą, ramina, mažina įtampą ir stresą. Treneriai visiems mokiniams skyrė tinkamą dėmesį, rūpinosi, kad vaikai jaustųsi saugiai ir būtų įtraukti į įvairias veiklas. Buvo pateiktos instrukcijos, kaip naudotis gelbėjimosi liemenėmis ir kitomis saugos priemonėmis, supažindinti su pagrindinėmis taisyklėmis. Vaikai jautėsi saugiai, mėgavosi laiku baseine, buvo nuolat motyvuojami ir skatinami pasitikėti savimi.
   Norime išreikšti nuoširdžią padėką Jurbarko ROTARY klubui už padovanotas pamokas ir iniciatyvą, galimybę linksmai bei naudingai praleisti laiką Tauragės baseine.
  Už kantrybę, entuziazmą, atsidavimą ir profesionalumą dėkojame treneriams ir visiems Tauragės baseino darbuotojams. Suteikėte vaikams daug džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, smagių ir nepamirštamų akimirkų.
  Dėkojame Viešvilės pagrindinės mokyklos mokiniams už draugystę, bendradarbiavimą ir komandinį darbą. Pamokos kartu su jumis buvo smagios, naudingos, įvairios veiklos užtikrino gerą nuotaiką, įgijome gyvenimo įgūdžių.

Mokytoja Eglė Sprainaitienė

Nuotraukos