2021 Liepos 29 d. 05:09:29

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

SU DŽIAUGSMU GRĮŽTAME Į PROJEKTINĘ VEIKLĄ

3 klasės mokiniai ir būrelio ,,Darbštuolėliai“ nariai lapkričio ir gruodžio mėn. dalyvauja tarptautiniame e-Twinning projekte ,, Eglutės šventinės dekoracijos iš visos Europos“.     Projekto tikslas - suteikti vaikams galimybę suprasti įvairias kalėdines tradicijas, egzistuojančias Europoje ir už jos ribų, praplėsti jų supratimą apie kitas kultūras ir palyginti kitų šalių tradicijas su tomis, kurios jiems labiau pažįstamos. Šis projektas suburia mokinius iš Europos mokyklų, kad galėtų dalytis informacija apie save ir savo kalėdines tradicijas.

Save kitiems projekto dalyviams pristatėme kurdami el. knygą, kurioje įdėjome informaciją apie mūsų mokyklą, mūsų mokinius , nuotraukas apie Lietuvą.

Šiuo metu kuriame dekoracijas. Kiekviena dekoracija simbolizuoja Lietuvą. Taip mes siųsime žinutę apie save.

Į veiklą įsitraukė mokinių šeimos nariai: tėveliai, broliai ir sesės, seneliai. Namuose kartu su vaikais gamino dekoracijas. Labai smagu, kad kartu praleistas laikas kuriant dekoracijas paliko daug teigiamų emocijų. Mokiniai su džiaugsmu pasakojo, kaip jiems sekėsi gaminti, kurie šeimos nariai jiems padėjo.

Sulaukę meno kūrinių iš partnerių, jais papuošime savo Kalėdinę eglutę.

                                                                                                                                      

Virginija Radvilaitė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai