2017 Rugsėjo 26 d. 12:05:51

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Priešmokyklinukai, antrus metus, dalyvauja Tarptautiniuose eTwinning projektuose

               Tarptautinis projektas „Mokymasis gali būti smagus per pasaką“. Buvo vykdomas nuo 2016.01.01d. iki 2016.06.16d. Istorijos ir pasakos yra skirtos vaikams suprasti realų gyvenimą ir sužinoti apie vertybes. Per jas jie gali išreikšti save įvairiais būdais. Projekto tikslai: išreikšti save laisvai. Supažindinti su kitokiomis istorijomis/pasakomis. Išbandyti įvairius būdus parodyti istoriją/pasaką. Susipažinti su istorijomis/pasakomis iš kitų šalių ir pamatyti skirtumus. Būti kūrybingiems ir mėgautis savimi. Projekte dalyvavo: 7 mokyklos iš kitų šalių: Graikija, Lenkija, Turkija, Latvija, Suomija, Ispanija, Lenkija.

Tarptautinis projektas „Tegul žaidimai prasideda“. Vykdomas nuo 2016.11.30d. iki 2017-06-01d. Vaikai iš šalių visoje Europoje žaidžia tradicinius žaidimus savo šalyse. Kiekvienas partneris keičiasi informacija, nuotraukomis ir vaizdo įrašais savo žaidimų, visi taip pat bando žaisti kitų šalių žaidimus. Projekto tikslas: Išmokti žaisti tradicinius žaidimus, mėgautis savimi ir sužinoti apie žaidimus, kultūras ir informacijos kitose šalyse. Jie taip pat mokosi bendradarbiauti grupėse. Projekte dalyvauja: 17 mokyklų iš kitų šalių: 2-Lenkija, 2- Bulgarija, 5- Turkija, 1-Ispanija, 1-Latvija, 1-Rumunija, 2-Lietuva, 1-Slovakija, 2 – Graikija. 

Projektus, mūsų darželyje, vykdo ir atsakinga: priešmokyklinio ugdymo pedagogė Žaneta Gribauskienė. Projektai apdovanoti ženkleliais.

            Projektai labai naudingi vaikams. Vaikai turi galimybę bendrauti su kitomis pasaulio šalimis, vaikais. Matyti jų nuveiktą veiklą. Parodyti savo veiklą kitoms šalims. Viskas pateikiama anglų kalba. Vaikai susipažįsta su anglų kalba. Ugdomos visos  penkios ugdymosi kompetencijos. Svarbu siekti ugdymą nukreipti į sėkmingą vaiko kompetencijų plėtojimą. Geriausias vaiko ugdymas būna tuomet, kai jis vyksta nepastebimai, nuoširdžiai ir natūraliai.

Mano, kaip pedagogės tikslas: žinias, mokymą vaikams perteikti kuo įdomiau, netradiciškai, pasitelkiant žaidimus, bendravimą, stebėjimą, bandymus ir kt. Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu, jiems patiktų tai ką jie daro ir teiktų džiaugsmą.

Visus projektus galite pamatyti internetiniame tinklapyje:

https://www.youtube.com/channel/UCzsnBG0WVFmdc2-rb9l7djw

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Žaneta Gribauskienė

skirtukai021
 
„Kūrybinėse partnerystėse“ dalyvauja mūsų mokykla. Plačiau galite rasti čia
 
skirtukai021
 
Projektas baigtas
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

ES Struktūrinė parama

ŠMM

Perspėjimo sistema