2020 Liepos 5 d. 06:23:12

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Priešmokyklinė grupė vykdė tarptautinius eTwinning projektus

Šiemet priešmokyklinė grupė vėl dalyvavo tarptautiniuose eTwinning projektuose: „Labai alkanas vikšrelis“ ir Technologijos sampratos mokymas vaikams su autizmu“.

Pirmasis projektas pagrįstas Erico Carle'o knyga „Labai alkanas vikšrelis“. Mes skaitėme ir dirbome su šiuo pasakojimu. Sukūrėme įvairią veiklą: piešinį, muziką, vaidmenų spektaklį, mokėmės skaičiuoti, skaityti, pasakoti ir t.t. Savo veikla pasidalinome su kitomis pasaulio šalimis. Sužinojome naujų anglų kalbos žodžių apie: maistą, savaitės dienas, drugelio gyvenimo ciklą (kortelių, atminties žaidimų, paveikslėlių žodyno kūrimas). Bendradarbiavome su 8 pasaulio šalimis: Slovėnija, Italija, Turkija, Graikija, Lenkija, Makedonija, Estija, Ispanija.

               Antras projektas skirtas asmenims, turintiems autizmą. Šio projekto tikslas - atlikti edukacinių technologijų koncepcijų mokymą. Web 2.0 įrankiai iš 21-ojo amžiaus įgūdžių pagrįsti papildytos realybės praktikos integravimas į grupę pagal individualizuoto švietimo planą. Švietimo ir mokymo srityje, taikant atnaujintą švietimo metodą, sąvokų mokymui svarbi įvairovė ir technologijų taikymas. Todėl, mūsų projekte, vaikai su autizmu, 21 amžiuje. Šio projekto metu gavome daug žinių, sužinojome daug naujovių, kurias pritaikiau savo darbe. Dalyvavome su Turkija, Jungtine Karalyste, Makedonija ir Rumunija.

Tarptautiniai eTwinning projektai buvo labai naudingi ir įdomūs. Vaikai susipažino su kitomis pasaulio šalimis, susirado draugų. Visa veikla vyko anglų kalba. Vykdant šiuos projektus, sužinoma daug įvairių dalykų, nuolat tobulėjama. Tai didelė nauda vaikams ir man, kaip mokytojai. Iki kitų susitikimų.  

Projektus galite pamatyti:

https://www.youtube.com/watch?v=_Jj2TVhIqJo

https://www.youtube.com/channel/UCzsnBG0WVFmdc2-rb9l7djw

 

Projektų organizatorė ir vykdytoja: priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė Žaneta Gribauskienė 

 Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

Nerūkysiu

ŠMM

Perspėjimo sistema