2020 Gegužės 28 d. 14:55:00

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Priešmokyklinė grupė apdovanota už tarptautinius eTwinning projektus

Etwining

Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.  Magiškais triukais ir pakilia nuotaika pagardintoje ceremonijoje apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę programos „eTwinning“ projektus 2018-2019 mokslo metais, „eTwinning“ nacionalinio konkurso nugalėtojai.

2018-2019 m.m. priešmokyklinė grupė ir jų mokytoja Žaneta Gribauskienė, vėl dalyvavo tarptautiniame eTwinning projektuose. Labai džiugu, kad įvertintus mokytojus, vykdžiusius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2018-2019 mokslo metais,  priešmokyklinės grupės mokytojai Žanetai Gribauskienei, buvo suteikti trys Nacionaliniai kokybės ženkleliai už projektus: „„Angelas atneša Kalėdų sveikinimą“ (An angel is bringing Christmas wishes), Labai alkanas vikšrelis“ (A very hungry caterpillar and.... a very beautiful butterfly) ir Technologijos sampratos mokymas vaikams su autizmu“ (Shine a light on AUTISM!). Taip pat apdovanojimai buvo įteikti šią grupę lankiusiems ir projektuose dalyvavusiems vaikams.

Puikiai, įdomiai, žaismingai, turiningai praleistas laikas, visiems suteikė žinių ir gerų emocijų. Iki kitų susitikimų…

 

Apie apdovanojimus skaitykite čia:

https://www.etwinning.lt/nauji-mokslo-metai-pasitikti-iteikiant-nacionalinius-etwinning-apdovanojimus/?fbclid=IwAR3kxdwbwFvcz71fMIm-oHS8OSps2QsXX3vfqZ8k5L-tpvYN4wAR-iK8rc8

Visus projektus galite pamatyti:

https://www.youtube.com/results?search_query=%C5%BEaneta+gribauskien%C4%97

Projekto organizatorė ir vykdytoja: priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Žaneta Gribauskienė

Nuotraukos

 

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

Nerūkysiu

ŠMM

Perspėjimo sistema